Sakarya’da Acil Tıp Teknisyenleri “Günü’nde” Buluştu

22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri Haftası nedeni ile İl Sağlık Müdürlüğü Bünyesinde çalışan 112 Acil Sağlık Hizmetleri Çalışanları ve Acil Tıp Teknisyenleri, önceki akşam düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Acil Tıp Teknisyenleri Haftası nedeni ile Sakarya Tıp Teknisyenleri Derneği tarafından, önceki akşam Kuzinem Restoran’ta, ilimizde İl Sağlık Müdürlüğü Bünyesinde bulunan Acil Tıp Teknisyenleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri personeli bir araya geldi. İlimizde bulunan 24 Acil Sağlık Hizmeti istasyonunda görev yapan Acil Tıp Teknisyenleri (ATT) ve 112 çalışanları katıldı. Yemeğe Sağlık Müdür Yardımcısı Mustafa Ezen, Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr.Rana Beşler, 112 Başhekimi Semih Yıldırım, Komuta Kontrol Merkezi Sorumlusu Neslihan Karadeniz, SAKOM Sorumlusu Çetin Akboyun, Kamu Hastaneleri Birliği Genel sekreterliği AFET Birim Sorumlusu ve Sicil Savunrma Amiri Abdülmelik Yavuz, ATT İl Temsilcisi İbrahim Akçakoca ve Sakarya Tıp Teknisyenleri Derneğinden Beyhan Köroğlu katıldı.

HEDİYE ÇEKİLİŞİ
Yemeğin açılış konuşmasını yapan Köroğlu, Acil Tıp Teknisyenleri Haftasında, mesai arkadaşları ile iş stresinden uzak bir kaç saat geçirmek için böyle bir organizasyonu düzenlediklerini ifade ederek, “Yemeğimize katılan müdürlerimize, siz katılımcılara ve bize destek olan Eren Petrol İşletmecisi Resul Çöçen’e teşekkür ederim” dedi. Müzik eşliğinde yenen yemeğin ardından hediye çekilişi yapıldı. Hediye çekilişinin ardından, ödüllü yarışmalar yapıldı. Eğlencenin doruğa ulaştığı gecenin sonunda hep birlikte pasta kesildi. Yemeğe katılanlar iş stresinden uzak birkaç saat geçirmeni mutluluğunu yaşadılar.

Paylaş