Çorum’da Acil Tıp Teknisyenleri Günlerini Kutladı

Acil Tıp Teknisyenleri Haftası nedeniyle Acil Tıp Teknisyenleri Derneği (ATTDER) Çorum İl Başkanlığı tarafından kutlama yemeği verildi.

Anitta Otel’de verilen yemeğe İl Sağlık Müdürü İsmail Yücel, İl Sağlık Müdür Yardımcısı İsmail Aran, ATTDER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, 112 Acil Servis Başhekimi Dr. İlker Uzerli, Türk Sağlık Sen Çorum Şube Başkanı M. Fatih Gök, Sağlık Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatçi, ATTDER Çorum Şube Başkanı Osman Tök ve acil tıp teknisyenleri katıldı.

ATTDER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, ifa ettikleri görevde hataya yer olmadığını vurgulayarak, meslektaşlarının eğitimlerini önemsediklerini söyledi. Gökbayrak, amaçlarının ülke insanlarına en hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak olduğunu belirtti.

Sağlık çalışanlarının doğru bir hedefe yönlendirildiğinde bir araya gelebildiğini dile getiren Gökbayrak, bir ve beraber olunduğu taktirde aşılamayacak hiçbir problemin bulunmadığına dikkat çekti.

ATTDER Çorum Şube Başkanı Osman Tök ise, kurtarılacak her hayatın arkasında acil tıp teknisyenlerinin bulunduğunu belirterek, etkinliğe katılan meslektaşlarına teşekkür etti.

112 Acil Servis Başhekimi Dr. İlker Uzerli ise, acil tıp teknisyenlerinin sağlık hizmetlerinde çok büyük bir öneme sahip olduğunu ifade etti.

Yemek müzik dinletisi ve ödül töreninin ardından sona erdi

Paylaş