ATTDER’den Aydın Valisi Kerem AL’a Ziyaret

ATT DER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, ATT DER Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri ve Aydın İl Başkanı Feyza Duygu ÖRSÇELİK, İl Başkan Yardımcısı Sevil AKDEMİR’den oluşan heyet Aydın Valisi Kerem AL’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ATT DER’İN yaptığı çalışmalar hakkında Vali Kerem AL’ a bilgi verildi. ATT DER Genel Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK ATT DER’in mezuniyet sonrası eğitimler ve çalışanların özlük haklarının iyileştirilmesi için yapılan çalışmaların yanında sosyal projelere de önem verdiğini belirterek bu konuda işbirliği yapabiliriz”. Aydın ‘da halkın bilinçlendirilmesi adına ATTDER olarak “İlkyardım Eğitimleri yapabiliriz” dedi.

Görüşmede; ATTDER Aydın İl Başkanı Feyza Duygu ÖRSÇELİK “bizler genç ve dinamik bir meslek grubunun temsilcileriyiz. Özel ve Kamu’da çalışan Acil Tıp Teknisyenlerinin mesleki gelişimine katkı sağlayarak Aydın’da sunulan Acil Sağlık Hizmetlerinin kalite ve standardının artırılmasını hedefliyoruz”. dedi.

Aydın Valisi Kerem AL, yapılan ziyaretten memnuniyetini ifade etmesinin yanında sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yaparak “çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İlimizde sağlık hizmetlerinin gelişimi adına destek vermeye hazırız” dedi.

aydın-vali-ziyareti

Paylaş