ATTDER’den Balıkesir’e Taziye ve Geçmiş Olsun Ziyareti

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği (ATTDER) Genel Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK, geçmiş olsun ve taziye dilekleri için bugün Balıkesir’de idi. Genel Başkan, ATTDER Balıkesir İl Yönetimi ile birlikte elim kazada yaşamını yitiren ATT Tuğba ÖZLEN’in ailesini ziyaret ederek baş sağlığı dileklerinde bulundu.Daha sonra aynı kazada yaralanan ve halen hastanede tedavileri süren Acil tıp teknisyeni ve paramediği ziyaret ederek ve geçmiş olsun dileklerini sundu.

Onlara ‘’Sizlere Türkiye’nin dört bir yanından 112 çalışanlarının, sağlık camiasının geçmiş olsun dileklerini ve selamlarını getirdim,her türlü ihtiyaç ve isteklerinizde ATTDER olarak yanınızdayız’’dedi.

Ayrıca; Kazayı yapan Bigadiç 112 istasyonu ziyaret edilerek istasyon çalışanları geçmiş olsun ziyaretinde bulunuldu.

Daha sonra, Genel Başkanı Yaşar GÖKBAYRAK, ATTDER Balıkesir İl Başkanı Aşkın ALKAYA, Başkan Yardımcısı Kadir ELLİKCİ ve Hilmi Kaya, Emrah Ulaş’la birlikte Balıkesir İl Sağlık Müdür Yardımcısı Sn.M.Murat AKSOY, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Sn.Deniz SEZER, İl Ambulans Servisi Başhekimi Sn.Ali MUMCU’yu makamlarında ziyaret ederek taziye ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

GÖKBAYRAK; ATTDER olarak çeşitli kazanımlar elde ettiklerini Acil Tıp Teknisyenlerinin ve 112 çalışanlarının çalışma şartlarının iyileştirilmesi hususunda çalışmalarının ve görüşmelerinin devam ettiğini bildirdi.

balıkesir4

balıkseri 5

balıkesir2

balıkseri1

Paylaş