ATT DER Reyhanlı’da Başsağlığı Ziyaretinde Bulundu

Bilindiği üzere Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde iki ayrı patlama meydana geldi. Patlama sonrası yapılan resmi açıklamalara göre Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi’nde bir yaralının da hayatını kaybetmesiyle olayda ölenlerin sayısını 50’ye yükseldiği belirtildi.

50 kişinin hayatını kaybettiği yüzlerce vatandaşımızın yaralandığı saldırıda hayatını kaybeden ATT Nihal Şimşek’in Reyhanlıdaki cenaze evine giden ATT DER Genel Sekreteri ve Hatay İl Başkanı Osman Nuri Kundakçı ailesini ziyaret ederek baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Daha sonra bir mesaj yayınlayan Osman Nuri Kundakçı; İlimizde meydana gelen terör saldırısında onlarca vatandaşımızın hayatını kaybetti ve bir çok vatandaşımızın da yaralandı. Medeniyetlerin buluştuğu güzel şehrimizdeki barış içindeki yaşamı baltalamaya çalışanları lanetliyorum dedi. Rahmetli Nihal kardeşimizin hayatını kaybetmesi bizi derinden üzmüştür ebedi istirahate uğurladığımız Nihal kardeşimizin ailesine, arkadaşlarına ve tüm Hatay 112 çalışanlarına sabır diler, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve ülkemize baş sağlığı dilerim dedi.

Paylaş