ATT DER Batman İl Başkanlığı İstasyon Ziyaretlerinde

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Batman İl Başkanlığından İstasyon ziyareti yapıldı.

ATTDER Yönetimi Kurulu İl Başkanı Ertuğrul Kılınç, Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Muhammed Bağdiken, Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fatih Sönmezsoy ve Faaliyetten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Beren Tunç ile birlikte Merkez 3 No’lu (7235) Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’na ziyarette bulundu.

İl Başkanımız Ertuğrul Kılınç ziyarette dernek faaliyetlerinden bahsettiler. Ekipler tarafından sıcak karşılanan il yönetimi ATT DER’in bölgemizdeki ve genel faaliyetlerinden bahsetti. Yapılan görüşmede Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri ( Paramedik ) Derneği’nin kuruluşu, çalışmaları, yaptıkları, yapacakları, yapmakta olduğu faaliyeletlerden bahsedildi. Mesleki haklarımız, Acil Tıp Teknisyenlerinin ve Paramediklerin eğitimi ve mesleki haklara sahip çıkma konusunda ortak faydalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Arkadaşlarımızı derneğimize üye yaptıktan sonra Kasım ayında yapılacak olan 1. Ulusal Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) kongresine davet ettik. İmkan bulurlarsa katılacaklarını belirten meslektaşlarımızın kahvelerini içtikten sonra istasyondan ayrıldık.

Paylaş