ATTDER Kırklareli’nden İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Kırklareli İl Başkanlığından İl Sağlık Müdürlüğüne Ziyaret.

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Kırklareli İl Başkanı Tugay KIRAY Kırklareli İl Sağlık Müdürü Dr .Metin BOZKIR’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği tanıtımı,faaliyetleri, hedefleri ve projeleri konusunda da bilgi verildi.

Ayrıca Kasım ayında yapacağımız Uluslararası kongremize davet edildi.

ATTDER Kırklareli İl Başkanlığı hakkında Sağlık Müdürü Dr. Metin BOZKIR’ı bilgilendiren İl Başkanı Tugay KIRAY “bizler genç ve dinamik bir meslek grubunun temsilcileriyiz. Kırklareli’de çalışan acil tıp teknisyenleri ve teknikerleri (paramediklerin) mesleki gelişimine katkı sağlayarak ilimizde sunulan acil sağlık hizmetlerinin kalite ve standardının artırılmasını hedefliyoruz. Bu amaçla yapacağımız faaliyetlerde sizlerin desteği bizim için çok önemli “dedi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Kırklareli Sağlık Müdürü Dr.Metin BOZKIR sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yaparak “çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İlimizde sağlık hizmetlerinin gelişimi adına her projeye destek vermeye hazırız” dedi.

İl Sağlık Müdürlüğü ziyaretinin ardından Kırklareli 112 Komuta Kontrol ve 112 İstasyonu ziyaretlerinde bulunan İl Başkanı Tugay KIRAY Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği tanıtımı,üyelik faaliyetleri, hedefleri ve projeleri konusunda da bilgi verdi.

Paylaş