ATTDER İstanbul’dan Şube Müdürü Ziyareti

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği İstanbul İl Başkanı Kamil Kabahaliloğlu ve Yardımcıları Ferhat Baz ve Ferhat Usta İstanbul Avrupa Yakası Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Ramazan Özyurt’u ziyaret etti.

Dr. Ramazan Özyurt ile yapılan görüşmede acil sağlık hizmetleri ve sağlık çalışanlarına yönelik bir çok konuya değinildi. Özellikle her ay düzenlenen ASKOM toplantıları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Dernek olarak meslektaşlarımız için düzenlenecek eğitimler hakkında görüş alındı. Şube Müdürümüz Dr. Ramazan Özyurt bu konuda her zaman yanımızda olduğunu gerekli desteği sağlayacağını söyledi.

Görüşmede 23-24 Kasım tarihinde ATT DER tarafından Ankara Kızılcahamam Asya Termal Otel de düzenlenecek olan 1. Uluslararası Acil Tıp Teknisyenliği ve Teknikerliği ( Paramedik ) Kongresine davet edilen İstanbul Avrupa Yakası Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Ramazan Özyurt, kongreye katılmak istediğini, o günkü şartlar uygun olduğu takdirde kongreye katılım sağlayacağını ifade etti.

ATTDER’E çalışmalarından dolayı teşekkür eden İstanbul Avrupa Yakası Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Ramazan Özyurt ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek hep birlikte güzel çalışmaların yapılacağını ve düzenlenecek olan 1. Uluslararası Acil Tıp Teknisyenliği ve Teknikerliği ( Paramedik ) Kongresi için başarılar diledi.

istanbul-36

istanbul-38

Paylaş