ATT DER Adana’dan Türk Sağlık Sen’e Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneği Adana İl Başkanlığı Tarafından Adana Türk Sağlık Sen Şube Başkanlığı İle görüşüldü.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik )  Derneği  Adana İl Başkanlığı  olarak Türk Sağlık Sen Adana Şube Başkanı Sayın Arif DAĞLI  ile Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik )  Derneği  Genel Başkan Yardımcısı Süleyman YILDIRIM,ATT DER Adana İl Başkanlığı Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa GÜRBÜZ, ATT DER Adana İl Başkanlığı Öğrenci İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nazmi BÜYÜKYAĞBASAN, ATT DER Adana İl Başkanlığı Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Özlem ÖTER görüştü.

Görüşmede Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneğinin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.Özellikle Adana’da yapmış olduğumuz ve planladığımız organizasyonlar hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

İl Başkanlığımız tarafından 23-24 Kasım’da Ankara’da Derneğimiz tarafından Düzenlenecek olan  Uluslararası Kongremiz hakkında detaylı bilgiler verildi.

Derneğimizi sıcak karşılayan Sayın Arif DAĞLI  her türlü konuda bizlerin yanında olacağını,bizlere destek vereceğini, bizlerle birlikte hareket edeceğini bildirdi ve derneğimize katkı sağlayacağını ileti.

Bizleri sıcak karşılayan Türk Sağlık Sen Adana Şube Başkanı Sayın Arif DAĞLI’ya  İl Başkanlığımız olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.Çalışmalarında Başarılar Diliyoruz.

TURK SAĞLIK SEN

TURK SAĞLIK SEN 1

Paylaş