ATT DER Salı Günü Erkan Tan’ın Canlı Yayın Konuğu Olacak

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri ( Paramedik ) Derneği bu hafta ( 12 Kasım 2013 Salı ) günü TV8′de Tecrübeli televizyoncu Erkan Tan’ın ” Tan Vakti” isimli programına konuk olacak.

Sözün ustası, deneyimli televizyoncu Erkan Tan’ın bu salı konuğu; ATT DER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak ve dernek üyeleri olacak. Daha önce ATT DER olarak Eylül ayında Erkan Tan’ın programına konuk olmuştuk. Bu hafta tekrar konuk olacak ve mesleğimizi ve fedakarca görev yapan 112 Acil Sağlık çalışanlarını TV8 aracılığı ile tüm Dünyaya duyuracağız.

1. Uluslararası Acil Tıp Teknisyenliği ve Teknikerliği ( Paramedik ) Kongresine’de konuşmacı olarak katılacak olan Sözün ustası, deneyimli televizyoncu Erkan Tan’ın sunduğu, deneyimli televizyon habercisi İbrahim Güneş’in editörlüğünü yaptığı ” TAN VAKTİ” isimli programda Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik nedir? sağlık çalışanlarının yaşadığı sorunlar nelerdir? gibi konular ele alınacak. Programda halkın 112 çalışanlarının fedakar hizmetlerine dikkat çekmek için çeşitli interaktif sunumlar yapılacak.

12 Kasım Salı günü TV8′de ” Tan Vaktinde” Tam vaktinde sizlerle olacağız…


PROGRAM TARİHİ:
12.11.2013 / Salı
PROGRAM SAATİ: 06:40 ATT DER ekibi saat 08:00 – 08:30 arası canlı yayında olacak.
İNTERNET’TEN İZLEMEK İÇİN: http://www.tv8.com.tr/iyitelevizyon-webtv

Daha önce Konuk olduğumuz Program Tekrarı

Paylaş