ATT DER’den Sağlık Sen’e Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Bursa İl Başkanlığı tarafından Bursa Sağlık Sen Şube Başkanlığı İle görüşüldü.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik )  Derneği  Bursa İl Başkanlığı  olarak Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Sayın Gökhan YÜNKÜL ile Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneği  Genel Başkan Yardımcısı Hasan BOZOK, ATT DER Bursa İl Başkanı Taner YILDIRIM,  ATT DER Bursa İl Başkanlığı Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Okan TURAL görüştü.

Görüşmede Bursa’daki 112 çalışanlarının görev yerlerinde yaşadıkları sıkıntılar ve çözüm yolları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneğinin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu. Özellikle Bursa’da yapmış olduğumuz ve planladığımız organizasyonlar hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

İl Başkanlığımız tarafından 23-24 Kasım’da Ankara’da Derneğimiz tarafından Düzenlenecek olan  Uluslararası Kongremiz hakkında detaylı bilgiler verildi.

Derneğimizi sıcak karşılayan Sayın Gökhan YÜNKÜL  her türlü konuda bizlerin yanında olacağını, bizlere destek vereceğini, bizlerle birlikte hareket edeceğini bildirdi ve derneğimize katkı sağlayacağını ileti.

Bizleri sıcak karşılayan Sağlık Sen Adana Şube Başkanı Sayın Gökhan YÜNKÜL’e  İl Başkanlığımız olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Paylaş