ATTDER Muğla EKG Eğitimini Tamamladı

ATTDER Muğla İl yönetiminin organize ettiği EKG Eğitimi tamamlandı.

21-22 Aralık 2013 tarihindeki EKG Eğitimi Milas Sanayi ve Ticaret Odası eğitim salonunda yapıldı. ATTDER MUĞLA Sosyal İşler Sor. ATT Çiğdem AKIN ve Milas Bölgesi Sor. ATT Ahmet KAYA’nın kordinatörlüğünde  PRM Ozan HATUNOĞLU  ATT Kamil KABAHALİLOĞLU ve ATT Yakup ÖKTE’nin  eğitmen olarak katıldığı EKG eğitimi başarı ile tamamlandı.

Sosyal İşler Sor. Çiğdem AKIN yaptığı konuşmada; Aralık 2012 tarihinde  İl yönetimlerini oluşturduklarını o günden bu yana 3. EKG Eğitimini organize ettiklerini, Sağlık Meslek Liseleri’nde mesleki bilgilendirme ve Ambulans tanıtımı, tatbikat yaptıklarını, 22-28 mart tarihinde  Fethiyede gece organize ettiklerini belirtti. Muğla İl Sağlık Müdürlüğünün de katkılarıyla faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti.

Eğitime Milas İlçe Sağlık Müdürü Dr. Duygu SARI da  katıldı. Sertifika töreni öncesi bir konuşma yapan Dr. Duygu SARI, eğitimin başarılı geçmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken başta ATTDER MUĞLA yönetimine  daha sonrada eğitmenlere tüm personele teşekkür ettiğini, eğitim boyunca başarılı performans gösteren ATT ve AABT leri de kutladığını belirtti.  Derneğinimiz faaliyetlerine her zaman destek olacağını belirtti.

ATTDER Muğla il başk. ATT Neslihan YILMAZ konuşmasında, eğitimi organize eden ATT Çiğdem AKIN ve ATT Ahmet KAYA’ya, eğitmenlere, tüm katılımcılara ve destekleri için İlçe Sağlık Müdr. Dr. Duygu SARI’ya teşekkür ettiğini, Mart ayında yapmayı planlandıkları geceye, vaka çalışmasına tüm arkadaşlardan katılım beklediğini belirtti. “il yönetimi olarak elimizden geldiğince sorularınıza ve sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışacağız”  dedi.

Toplam 24 kişinin katıldığı eğitim; katılımcılara katılım belgelerinin verilmesinin ardından  son buldu.

milas3

 

milas

 

milas4

Paylaş