ATT DER KAHRAMANMARAŞ’dan il Sağlık Müdürüne Ziyaret

ATTDER Kahramanmaraş İl Başkanı Mahmut Raşit izci ve Basın-Yayın Sorumlusu Başkan Yardımcısı Ali MISIR tarafından İl Sağlık Müdürü Dr.M.İlker ÇİTİL ziyaret edildi.

İl Sağlık Müdürümüze, Kahramanmaraş’ta görev yapan Acil Tıp Teknisyeni,Paramedik ve diğer çalışanların sorunları dile getirildi. İl Başkanı Mahmut Raşit izci,İstasyon ziyaretlerinde çalışanların talepleri üzerine 112 Acil çalışanlarının ve sistemin işleyişindeki aksaklıkların çözümü noktasında sahada tecrübesi olan ATT,Paramedik,Sağlık Memurlarının da Başhekimlik gibi İdari Bölümlerde de bulunması sorunların anlaşılması ve çözülmesi noktasında daha etkili ve verimli olacağını ifade etti.
Kahramanmaraş’ta görev yapan 112 Acil Çalışanlarının halen kışlık kiyafet sorunun giderilmediği iletildi.Derneğimizin 2013’de yaptığı çalışmalardan ve 2014 yapacağı Eğitim,Sosyal Organizasyon ,Ziyaretler vb.konular paylaşıldı.
İl Sağlık Müdürü Dr.M.ilker ÇİTİL’de Derneğizin ziyaretinden memnun olduğunu, İl Ambulans servisi başhekimliği gibi bölümlerde ATT ve Paramedik’lerinde olması gerektiğini ,bu konunun üzerinde kendisinin titizlikte duracağı ifade etti.Giyim yardımının ise en kısa sürede çözüleceğini,her zaman yanımızda olduğunu dile getirdi.

 

unnamed (4)

 

unnamed (5)

 

Paylaş