Adana’da Önemli Bir Eğitim Tamamlandı

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerlerleri (Paramedik) Derneği Adana İl Başkanlığı tarafından Çukurova Üniversitesinde düzenlenen ” Hastane öncesi acil vakalarda tanı,tedavi ve ilaç uygulama eğitimi 18 Şubat 2014 tarihinde tamamlandı.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerlerleri (Paramedik) Derneği Adana İl Başkanlığı tarafından Çukurova Üniversitesinde düzenlenen ” Hastane öncesi acil vakalarda tanı,tedavi ve ilaç uygulama eğitimi 210 kişilik bir katılım ile tamamlandı. Eğitim Çukurova Üniversitesi Farmakoloji Ana bilim Dalından Prof.Dr. Yusuf KARATAŞ ve SHMYO Öğretim görevlisi Yard.Doç.Dr. Azade SARI tarafından verildi.

Eğitim öncesi konuşma yapan ATTDER Genel Başkan Yardımcısı Osman Nuri KUNDAKÇI eğitimi düzenleyen Adana İl Başkanlığına teşekkür ederken ATTDER olarak mesleki birlik ve beraberlik politikası güttüklerini ifade etti. Kundakçı; Aambulans kazalarında hayatımızı beraber kaybediyoruz. Azrail ATT veya Paramedik diye ayrım yapmaz bizler bir ekibiz bu ekip bütünlüğünü bozmak isteyenlere mahal vermeyiniz dedi.

Eğitime çeşitli şehirlerden 210 kişi katıldı ve katılımcılara eğitim sonrası katılım belgesi verildi.

Eğitim Fotoları için buraya tıklayınız

Paylaş