Ambulans Kazasında Bir Meslektaşımız Şehit Oldu

Başımız Sağolsun, Ambulans kazası sonrasında bir meslektaşımız şehit oldu.

ATTDER Ağrı İl Başkanlığımızdan aldığımız bilgilere göre, Halis Aslan yönetimindeki 04 AC 952 plakalı ambulans Eleşkirt’e bağlı Aslangazi köyü yakınlarında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.

Ağrı Eleşkirt ilçe istasyonu ekibi sürücü Halis Aslan Att Sema Kurt Att Nazan Erdoğan oluşan ekip Aslangazi köyü yakınlarında kaza yaptı. Kaza sonrası ATT Nazan Erdoğan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Maalesef Nazan Erdoğan olay yerinde şehit olurken ATT Sema Kurt ve Halis Aslan Ağrı Devlet hastanesinde tedavi altına alındı. Sema Kurt daha sonra Atatürk Üniversitesi araştırma hastanesine sevk edildi.

Görev şehidimiz Nazan Erdoğan evli ve iki çocuk annesiydi.

Olayı duyan Ağrı ilk sağlık Müdürü 112 Şube müdürü ve İl Amb Servisi Başhekimi ve ATTDER Ağrı İl Başkanımız Ercan Kalabaş hemen hastaneye gelerek olay hakkında bilgi aldı.

Bizler tüm ATTDER ailesi olarak ambulans kazasında hayatını kaybederek görev şehidi olan ATT Nazan Erdoğan’a Allah’tan rahmet, yakınlarına, ailesine, tüm sevdiklerine ve Agrı 112 ailesine başsağlığı dileriz.

ATTDER

Paylaş