ATTDER’DEN Bursa’da Kahvaltı Organizasyonu

22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası tüm Türkiye’de olduğu Bursa’da da coşkuyla kutlandı. Kutlama haftasına Buzzpark’ta ki açık büfe kahvaltı ile başlandı.
Kurulduğu günden bugüne Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerlerinin yanında olan ATT DER BURSA İL BAŞKANLIĞI tarafından i gerçekleştirilen Kahvaltı yoğun katılım ve ilgi gördüKahvaltıda Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Sayın Özcan AKAN İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Zeynep Nur GENÇERLER, Nilüfer İlçe Sağlık Müdürü Dr. Esma KARAGÖL RONA, Şube Müdürlerimiz, Başhekim Yardımcılarımız. STK Temsilcileri 112 Personelleri Katıldı.

Kahvaltıda; Sağlık Bakanlığı tarafında Yılın Sağlık Müdürü seçilen Dr. Sayın Özcan AKAN, Bursa’da 112 personellerine Bursa 112 yi bir marka haline getirdikleri için teşekkür ederek , ATTDER’in Bursa İlindeki Faaliyetlerinden çok memnun olduklarını dile getirdi.

Kahvaltıda konuşma yapan ATTDER Genel Başkan Yardımcısı Hasan BOZOK, “ Bir meslek tek yürek sloganını hatırlatarak, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği öncülüğünde kutlanmakta olan Acil Tıp Teknisyenliği ve Teknikerliği (Paramedik) Haftasının bu yıl ana teması “Acil Sağlık Sisteminde Birlik ve Beraberlik”… Türkiye’nin dört bir tarafında yapılacak olan etkinliklerle hem meslektaşlarımızın kendi aralarında dayanışması, hem de halkımızla kucaklaşması hedeflenmektedir” dedi.

BOZOK: Kuruldukları günden beri ATT, Paramedik, Doktor ve Şoför Ayrımı yapmaksızın tüm çalışma arkadaşlarının yanında olduklarını, bundan sonraki süreçte de olacaklarını ve aktivitelerin, eğitimlerinin devam edeceğini belirtti. Kahvaltı DİDO Tiyatro grubunun skeçleri ile devam etti.

Bursa ATT DER Bursada ki Sağlık Sektöründeki Üst düzey yöneticiler arasından, Yılın Yöneticisi seçilen Dr. Sayın Özcan AKAN’a Ödülü ATT DER Genel Başkan Yardımcısı Hasan BOZOK tarafından verilmiştir. Teşekkür plaketleri verilmesinin ardından Kahvaltı son buldu.

Fotoğraflar için tıklayınız

Paylaş