ATT DER Bursa’dan muhteşem Gala Gecesi

Bursa’da 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası 22 Mart tarihindeki Kahvaltının ardından Muhteşem bir Gala Gecesi ile devam etti. Bursa Almira Otelde yapılan Galaya; Bursa İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Zeynep Nur GENÇERLER, , Şube Müdürlerimiz, Başhekim Yardımcılarımız. STK Temsilcileri 112 Personelleri Katıldı.

Gecede; Konuşma yapan İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Zeynep Nur GENÇERLER “Birlik beraberliğin devamlılığının sağlık camiasına faydalarını anlatırken Türkiye’de Bursa 112 nin bulunduğu yerin iyi bir konumda olduğunu ve sizlerle daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi ATTDER’ in Bursa İlindeki Faaliyetlerinden çok memnun olduklarını dile getirdi.

Gecede konuşma yapan ATTDER Genel Başkan Yardımcısı Hasan BOZOK, “ Bir meslek tek yürek sloganını hatırlatarak, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği öncülüğünde kutlanmakta olan Acil Tıp Teknisyenliği ve Teknikerliği (Paramedik) Haftasının bu yıl ana teması “Acil Sağlık Sisteminde Birlik ve Beraberlik”… Türkiye’nin dört bir tarafında yapılacak olan etkinliklerle hem meslektaşlarımızın kendi aralarında dayanışması, hem de halkımızla kucaklaşması hedeflenmektedir” dedi.

BOZOK: Kuruldukları günden beri ATT, Paramedik, Doktor ve Şoför Ayrımı yapmaksızın tüm çalışma arkadaşlarının yanında olduklarını, bundan sonraki süreçte de olacaklarını ve aktivitelerin, eğitimlerinin devam edeceğini belirtti ve 25 Marttaki Hastane öncesi acillerde akut batın isimli eğitime davet etti.

Bursa ATT DER Yapılan değerlendirmede Yılın Başhekim Yardımcısı seçilen Dr. Mehmet BAŞ’ a AKAN’a Ödülü ATT DER Bursa Teşkilatı tarafından verilmiştir. Yılın Çalışanları ödülü Bursa 112 Komuta Kontrol Merkezi Çalışanlarına verilirken ödülü ATT DER Genel Başkan Yardımcısı Hasan BOZOK ve ATT DER Bursa İl Başkanı Okan TURAL Tarafından verilmiştir.

Gala, kutlama pastasının Kesiminin ardından eğlence eşliğinde, süpriz hediye çekilişleriyle devam etmiştir…

DİĞER FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Paylaş