ATTDER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, Hatay İl Sağlık Müdürünü Makamında Ziyaret Etti.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Hatay İl Başkanlığının düzenlediği panel için Hatay’da bulunan ATT DER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak Hatay İl Sağlık Müdürü Dr.Sebahattin Yılmaz’ı ziyaret etti.

2 Haziran 2014 tarihinde Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Hatay İl Başkanlığının düzenlediği panel için Hatay’da bulunan ATT DER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, Genel Başkan Yardımcısı Osman Nuri Kundakçı ve Hatay İl Başkanı Burhan Daşkın Hatay İl Sağlık Müdürü Dr.Sebahattin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Hatay İl Sağlık Müdürlüğünün panele verdiği destekten dolayı teşekkür eden ATTDER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak” Hatay’da bulunan 112 ve UMKE personellerinin Reyhanlı patlamasında ve Suriye’den gelen yaralılara müdahalede çok başarılı olduklarını ve kriz yönetimini çok iyi yaptıklarını ifade etti. Personeller adına İl Sağlık Müdürü Dr.Sebahattin Yılmaz’a teşekkür etti. Hatay’da bulunduğu süre içerisinde karşılaştığı bir trafik kazasına denk geldiğini ve Hatay 112 ekiplerinin olay yerine çok kısa sürede 3 ambulans ile intikal ettiğini ifade etti.

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr.Sebahattin Yılmaz, ATTDER heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve ATTDER’in faaliyetlerini takdir ederek takip ettiğini ifade etti. Hatay İl Sağlık Müdürü Dr.Sebahattin Yılmaz; dernek olarak bundan sonra da ilde yapılacak olan faaliyetlere yardımcı olacağını ve ATT ve Paramediklerin mezuniyet sonrası eğitimine önem verdiğini ifade etti.

Paylaş