ATTDER’e Anlamlı Ödül

İstanbul Gelişim Sanat Tiyatrosundan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneğine Ödül.

ATTDER İstanbul  İl Başkanı Kamil Kabahaliloğlu, İl Başkan Yardımcıları Ferhat Baz ve Fidan Kurt, İstanbul Sanat Bilişim tarafından organize edilen “Kazasız Kul Olmaz” adlı oyunda nasıl doğru ve etkin bir şekilde ilkyardım yapılması konusunda oyunu sahnelendiren kişilere eğitim verilmişti.

Verilen eğitim sayesinde tiyatro oyuncularının halka ilkyardım konusunda yanlış bilgilendirme vermesini engelleyerek, sosyal sorumlukluk projesinde yer almıştık.

İstanbul Gelişim Sanat Tiyatrosu Kazasız Kul Olmaz oyunun yazarı ve yönetmeni Zahrettin Çelik tarafından Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneğine oyundaki katkılarından dolayı istanbul’da gösterilen bir perdenin arkasından ATTDER’e ödülü takdim edildi.

“KAZASIZ KUL OLMAZ” oyununun yazarı ve yönetmeni Zahrettin Çelik.
81 ilde sahnelenecek eğitsel oyunun Sanat Danışmanlığını Televizyon Sunucusu Vatan Şaşmaz, Seslendirmeyi (dış ses) Toprak Sergen üstlendi; Proje Danışmanı İbrahim PALAMUT, Öznur SİMAV (pedagog) Adnan TÜZÜN (avukat) ve Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ilkyardım eğitimi) yürütüyor.

ödül

kazasız-kul-olmaz1

kazasız-kul-olmaz2

kazasız-kul-olmaz3

Paylaş