ATTDER Çorum İl Başkanlığından HÜMÖD Ziyareti

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Çorum İl Yönetimi, (Hitit Üniversitesi Mezunları ve Öğrencileri Derneği) HÜMÖD’ü ziyaret etti.

ATTDER Başkanı Başkan Osman Tök, Yardımcıları Nurhan Karasakal, Cemil Çufadar ve Can Kargın’ın yer aldığı ziyarette HÜMÖD Başkanı Ahmet Ölçer ile görüşüldü.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Başkanı Osman Tök, dernek olarak yaptıklarını ve yapacaklarını anlattı. ATTDER’i ilgiyle takip ettiğini belirten HÜMÖD Başkanı Ahmet Ölçer, çıkar gözetmeksizin bu işe gönül vererek çalışmanın sonucunda başarının elde edildiğini dile getirerek ATTDER’i övdü. Ölçer, ATTDER’in her zaman yanında olacaklarını belirtti. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan dernek yöneticileri, birlikte bir takım organizasyonlar yapabileceklerini de vurguladılar. Ziyarette, HÜMÖD Yönetim Kurulu Üyeleri Doç.Dr.Muammer Cengil, Öğr. Gör. Hacer Ölçer, Öğr. Gör. Erol Çalmaz, İş adamı İbrahim Ethem Demirci, Makina Mühendisi Hikmet Kaya ile diğer Yönetim Kurulu Üyeleri Gurbet Baş, Samet Kaplan ve Hasan Aktan da hazır bulundu.

Paylaş