ATTDER’den Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürüne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneğinden Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürüne Ziyaret.

ATTDER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, Muğla İl Başkanı Neslihan Yılmaz,Ankara İl Başkan Yardımcıları Gökhan Yahşi ve Yusuf Kılınç’tan oluşan heyet Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar’ı ziyaret etti.

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar ‘ a yeni görevinde başarılar dileyen Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak ATT DER ‘in bu güne kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi .

ATTDER ve Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen “Ambulans Sürücülüğünde Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı” sonuç raporunu Genel Müdüre sunan Gökbayrak “yapılacak olan düzenlemelerle personelimizin motivasyonu artırılacaktır” dedi.

Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Osman Arıkan Nacar “112 hizmetlerinin bu seviyeye ulaşmasındaki en büyük etken personelimizin büyük bir özveri ile görevini yapmasıdır. İmkanlarımız ölçüsünde çalışan personelimizin yanında olmak ve sorunlarını çözmek en önemli önceliğimiz olacaktır”dedi.

Paylaş