ATTDER Malatya’dan İl Sağlık Müdür Yardımcısına Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Malatya İl Başkanlığından İl Sağlık Müdür Yardımcısına ziyaret.

ATTDER Malatya İl Başkanı Burak Doğan, İl Başkan Yardımcıları Özge Alagöz, Aslıhan Öz ve Bayram Mahan, Malatya İl Sağlık Müdür Yardımcısı Ahmet Dağhan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ATTDER Malatya olarak yapılan çalışmalar, gerçekleştirilmek istenilen faaliyetler, Malatya’da çalışan Acil Tıp Teknisyenleri, teknikerleri (paramedik) ve 112 çalışanlarının yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi.

Görüşmede; ATTDER Malatya İl Başkanı Burak Doğan, “bizler genç ve dinamik bir meslek grubunun temsilcileriyiz. Malatya’da çalışan acil tıp teknisyenleri ve paramediklerin mesleki gelişimine katkı sağlayarak ilimizde sunulan acil sağlık hizmetlerinin kalite ve standardının artırılmasını hedefliyoruz. Bu amaçla yapacağımız faaliyetlerde sizlerin desteğini bekliyoruz” dedi.
Doğan; Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği hakkında ve Malatya’da yapılması planlanan hedefler konusunda bilgi aktardı.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Malatya İl Sağlık Müdür Yardımcısı Ahmet Dağhan acil tıp teknisyenleri ve paramediklerin acil sağlık sistemindeki önemine vurgu yaparak “çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İlimizde sağlık hizmetlerinin gelişimi adına her projeye destek vermeye hazırız” dedi.

Paylaş