ATTDER 7 Bölgede 7 EKG Eğitimi Düzenliyor

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri ( Paramedik ) Derneği Türkiye’nin 7 Bölgesinde 7 EKG eğitimi düzenliyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan ATT DER Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Evren ” mezuniyet sonrası eğitimler kurulduğu günden bugüne ATT DER’İN en öncelikli konuları arasında yer almıştır.Bu güne kadar ülkemizin her bölgesinde düzenlediğimiz eğitimlerle binlerce meslektaşımızın mesleki gelişimine katkıda bulunduk. Yeni eğitim dönemine ülkemizin 7 bölgesinde düzenleyecegimiz 7 Ekg Eğitimi ile start veriyoruz. Amacımız ülkemizin her ilinde gerçekleştirmeyi planladığımiz eğitimlerle, meslektaşlarımızın mesleki gelişimine katkıda bulunarak; ülkemizde sunulan acil sağlık hizmetlerinin kalite standardını uluslararası seviyeye çıkarılmasına katkıda bulunmaktır. “dedi.

Eğitimlere ATT DER üyelerinin ücretsiz olarak katılabileceğini belirten Evren” eğitimlerin organizasyonunda görev alan il yönetimlerimize ve eğitmen kadromuza teşekkür ederim.”dedi.

ATTDER’e üye olmak için “ ATTDER yaz 8071’e SMS gönderin. Gelen mesajı EVET şeklinde” cevaplandırdıktan sonra dernek üyeliğiniz tamamlanacaktır.

Mersin: 18 Ekim 2014
Konya: 18 Ekim 2014
Iğdır : 18 Ekim 2014
Denizli: 25 Ekim 2014
Balıkesir: 25 Ekim 2014
Samsun: 23-24 Ekim 2014
Siirt : 25 Ekim 2014 tarihlerinde yapılacaktır.

Eğitimlerin olacağı iller için afişteki ATT DER il başkanlarının telefon numaraları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Paylaş