ATTDER Aydın’dan Türk Sağlık Sen’e Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneği Aydın İl Başkanlığı tarafından Aydın Türk Sağlık Sen Şube Başkanlığı ziyaret edildi.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneği Aydın İl Başkanlığı olarak Türk Sağlık Sen Aydın Şube Başkanı Sayın Ahmet Bozkurt, Aydın Şube Başkan Yardımcıları Naime Görener Pabuccu ve Hüseyin Doğan ile Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneği İl Başkanı İsmet Çelebi,ATT DER Aydın İl Başkanlığı Öğrenci İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Gökçe, ATT DER Aydın İl Başkanlığı Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Büşra Şahin, görüştü.

Görüşmede Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik ) Derneğinin faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu.Özellikle Aydın’da yapmış olduğumuz ve yapacağımız etkinlikler hakkında bilgi verildi ve önerileri alındı.

Derneğimizi çok sıcak karşılayan Sayın Ahmet Bozkurt, Naime Görener Pabuccu ve Hüseyin Doğan her türlü konuda bizlerin yanında olacağını,bizlere destek vereceğini, bizlerle birlikte hareket edeceğini ve derneğimize her türlü katkı sağlayacağını söyledi.

Paylaş