ATT DER’den Sivas İl Sağlık Müdürüne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Sivas İl Yönetimi, Sivas İl Sağlık Müdürü Dr.Bahattin İlter’i makamında ziyaret etti.

ATTDER Sivas İl Başkanı Özgür Korkmaz, İl Başkan Yardımcıları Tülay Coşar, Kısmet Karakaya ve Bilal Hayran’dan oluşan heyet, Sivas İl Sağlık Müdürü Dr.Bahattin İlter’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette ATTDER Sivas Yönetimi olarak yapılan çalışmalar, gerçekleştirilmek istenilen faaliyetler, Sivas’da çalışan Acil Tıp Teknisyenleri, teknikerleri (paramedik) ve 112 çalışanlarının yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri dile getirildi.

Görüşmede; ATTDER Sivas İl Başkanı Özgür Korkmaz, “bizler genç ve dinamik bir meslek grubunun temsilcileriyiz. Sivas’da çalışan acil tıp teknisyenleri ve paramediklerin mesleki gelişimine katkı sağlayarak ilimizde sunulan acil sağlık hizmetlerinin kalite ve standardının artırılmasını hedefliyoruz. Bu amaçla yapacağımız faaliyetlerde sizlerin desteğini bekliyoruz” dedi. Özgür Korkmaz; Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği hakkında ve Malatya’da yapılması planlanan hedefler konusunda bilgi aktardı.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Sivas İl Sağlık Müdürü Dr.Bahattin İlter acil tıp teknisyenleri ve paramediklerin acil sağlık sistemindeki önemine vurgu yaparak “çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İlimizde sağlık hizmetlerinin gelişimi adına her projeye destek vermeye hazırız” dedi.

Paylaş