ATTDER Muğla Yönetimi SAĞLIKSEN Yeni Yönetimini Ziyaret Etti

ATTDER Muğla il Başkanı ATT Neslihan YILMAZ, Teşkilatlanma Sor. ATT Özgür AKIN ve Basın Yayın ve Sosyal İşler Sor. ATT Çiğdem AKIN, birkaç ay önce göreve başlayan Muğla Sağlık Sen yeni İl Başkanı Yusuf DURAL’ı ziyaret etti. Yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulunan ATTDER MUĞLA il yönetimi derneğin kuruluş amaçlarından, faaliyetlerinden, üye sayısından ve hedeflerinden bahsetti. Acil sağlık sistemi hakkında gündeme ilişkin konular konuşuldu.

Acil Tıp Teknisyeni ve Acil Tıp Teknikeri (paramedik) meslektaşlarımızın görevlerini icra ederken yaşadıkları sıkıntıların çözümü noktasında fikir alış verişinde bulunuldu. Başkan Yusuf DURAL acil sağlık sistemiyle ilgili sorun çözümünde, sosyal faaliyetlerde, eğitimlerde sendika olarak üstlerine düşen görevi her zaman yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Acil Tıp Teknisyenleri ve teknikerleri (Paramedikler) Derneği Muğla il yönetimi, kendilerini içtenlikle karşılayan SağlıkSen İl Başkanı Yusuf DURAL’a ATTDER Muğla yönetimi olarak yeni görevinde başarılar dilediler.

Paylaş