ATTDER Konya’dan Üyelerine Ve Meslektaşlarına Hukuk Desteği

ATTDER Konya İl Başkanlığı Av. Çağatay Bulanık’ı ofisinde ziyaret etti.
Ziyarette yönetim kurulu adına ATTDER Konya İl Başkanı Gökhan ÇETE ve Başkan Yardımcısı Ayşegül ÖRDEK yer aldı. Başta sağlıkta şiddet olmak üzere ATT ve Paramediklerin yetkileri ve hukuksal sorumlulukları, olay yeri güvenliği ve adli vakalara yaklaşım gibi konular konuşularak fikir alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret sonrası yaptığı açıklamada ATTDER Konya İl Başkanı Gökhan ÇETE “meslek grubu olarak adli olaylarla karşı karşıya geliyor ve sıkıntılar yaşıyoruz. Bu bağlamda meslektaşlarımıza hukuki anlamda destek sağlamamız gerektiğini düşünerek bu olayla ilgili adım atmak istedik ve idealleri olan bir hukuk adamıyla çalışmak istedik. Çalışmalar sonucu Av. Çağatay Bulanık ile hukuk danışmanlığı ve davalarımızı indirimli şekilde üstlenmesi hususunda anlaştık. Kendisine samimiyeti ve bize gösterdiği ilgi alaka için teşekkür ediyorum” dedi.
Son olarak konuyla ilgili konuşan Av. Çağatay Bulanık ATTDER Konya üyelerinin ve acil sağlık hizmetleri çalışanlarının hak ve menfaatleri doğrultusunda kendi üzerine düşen desteği sağlayacağını belirterek, ziyaretinden dolayı ATTDER Konya İl Başkanlığı’na teşekkür etti.
10818855_10204398700980998_1184060097_n
Paylaş