Altın Ambulans 2016 Başvuruları Başladı

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Altın Ambulans Sağlık Ödülleri için başvurular başladı. Sağlık Sisteminin en prestijli ödülü olmaya aday Altın Ambulans Sağlık Ödülleri’nde 4 kategoride yılın en iyileri ödüllendirilecek.

3.Altın Ambulans Sağlık Ödülleri için adaylar başvuruları 10 Şubat 2016 tarihine kadar www.altinambulans.org web sitesinden gerçekleştirebilecek. Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslararası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla organizasyonu gerçekleştirilen “Altın Ambulans Sağlık Ödülleri”; Başarı Ödülleri, Vefa Ödülleri,Basın Ödülleri ve Jüri Özel Ödülleri olmak üzere 4 kategoride acil sağlık çalışanlarının oylarıyla sahiplerini bulacak.

Oylamalar ve jüri değerlendirmeleri sonucu dereceye girenler, ödüllerini 22-28 Mart 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan “3. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri” Ödül Töreni ile alacak. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri için adaylık başvuruları 10 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek.

2015 yılında ikincisi organize edilen Altın Ambulans Sağlık Ödüllerinde 12 farklı kategoride 54 aday için toplam 170.533 oy kullanılmış ve ödül töreni Ankara’da gerçekleştirilmişti.

[button link=”http://www.altinambulans.org” icon=”Select a Icon” side=”left” target=”” color=”9650b3″ textcolor=”ffffff”]Başvuru yapmak için tıklayın[/button]

Paylaş