Altın Ambulans Yeni Sahiplerini Bekliyor.!

Altın Ambulans Yeni Sahiplerini Bekliyor.!

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Altın Ambulans Sağlık Ödülleri için başvurular başladı. Sağlık sisteminin en prestijli ödülü olmaya aday Altın Ambulans Sağlık Ödülleri’nde yılın en iyileri ödüllendirilecek.

Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslararası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla organizasyonu gerçekleştirilen Altın Ambulans Sağlık Ödülleri; Başarı Ödülleri, Vefa Ödülleri, Basın Ödülleri, Sosyal Medya Ödülleri ve Jüri Özel Ödülleri olmak üzere beş kategoride acil sağlık çalışanlarının oylarıyla sahiplerini bulacak.

Oylamalar ve jüri değerlendirmeleri sonucu dereceye girenler, ödüllerini 22-28 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan ödül töreni ile alacak. Altın Ambulans Sağlık Ödülleri için adaylık başvuruları 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. 2016 yılında üçüncüsü organize edilen Altın Ambulans Sağlık Ödülleri’nde 12 farklı kategoride 54 aday yarışmıştı. Üç aşamadan oluşan değerlendirme sürecinde ilk aşama aday belirleme süreci. İlgili kategoriler için yapılacak adaylık başvurularından, ön eleme süreci sonrasında kriterlere uygun görülen adaylar 18 Şubat-10 Mart tarihleri arasında oylamaya sunulacak.

Aday Belirleme Kriterleri

1) İlgili kategoride adaylar en az 3 ATT-DER üyesi tarafından teklif edilir.

2) Aday gösterilecek kişinin bilgilendirilmiş ve onayının alınmış olması gerekmektedir.

3) Aday gösterilecek kişinin;

a) Kısa özgeçmişi
b) 1200 karakteri geçmeyen başarı öyküsü
c) Fotoğrafı (JPG formatında 300 DPI)
d) Aktif olarak görev yaptığı il ve iletişim numarası

NOT: Yılın sağlık müdürü, yardımcısı, 112 şube müdürü ve başhekim kategorisi için ilinde yaptığı başarılar. (CV ve Başarı öyküsü) Diğer adaylar için, 1200 kelimelik başarı öyküsünü ( Bir vaka karşısındaki başarısı, Bir vaka karşısındaki olağanüstü fedakarlığı, Unutamadığı ve bir kahramanlık öyküsü, ulusal bir başarısı, uluslararası bir başarısı, onu farklı kılan bir öyküleri) [email protected] adresine yollayınız..

Ödül Kategorileri

1-) Başarı Ödülleri:

Acil Tıp Teknisyeni
Paramedik
Sağlık Müdürü
Sağlık Müdür Yardımcısı
Başhekim
Şube Müdürü
Doktor
Sağlık Memuru
Hemşire
Ekip
Öğrenci
Ambulans Sürücüsü

2-) Vefa Ödülleri

3-) Basın Ödülleri

4-) Sosyal Medya Ödülleri

5-) Özel Ödüller

Paylaş