ATTDER MUĞLA’dan 112 Başhekimi ÖNSOY’a Ziyaret

ATTDER Muğla İl Başkanlığı ,İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.Emine ÖNSOY Ziyaret Gerçekleştirdi
Sayın Dr.Emine ÖNSOY ziyaretinde Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Muğla İl Başkanı Faruk Tayfun ÇALIŞKAN , İl Başkan Yardımcıları ; Sibel ÖZCAN ve Nahit ACAR yer aldı.
Görüşmeye, göreve yeni başlayan Dr.Emine ÖNSOY’a hayırlı olsun dilekleri ile başlanıldı ,çalışmalarında başarılar dilendi ve İl Başkanlığı yönetiminde ki tüm arkadaşların aynı duyguları ilettikleri belirtildi.
Mesleğimizin Her alanında özverili çalışan,genç ve dinamik bir meslek grubunun Sivil Toplum Kuruluşu olduklarını ifade eden İl başkanı Faruk Tayfun ÇALIŞKAN,üzerlerine düşen her görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Ayrım yapmadan Tüm Sağlık personeli arkadaşlarımızın yanında olduklarını ifade eden ATTDER Muğla İl yönetimi,herkesin sorunlarını ve isteklerini dinlemekte ve çözüm arayışı için çaba içerisinde olduklarını ifade ettiler.
Yapılan Görüşmeden Memnun Olan Muğla İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.Emine ÖNSOY ,ünvan ayrımı yapmaksızın,sahada çalışan tüm personelin destekçisi olduğunu, 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Haftası kapsamında yapılacak etkinliklerde destek vereceğini söyledi.
Samimi ev sahipliği için Muğla 112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.Emine ÖNSOY’a İl Başkanlığımız olarak teşekkürlerimizi iletiyor ve çalışmalarında Başarılar Diliyoruz.

Paylaş