ATT DER Afyon İl Başkanlığını Afyon Valisi Mustafa Tutulmaz Makamında Kabul Etti

Altın Ambulans Sağlık Ödüllerinde Başhekim kategorisinde Türkiye 1.’si olan Afyonkarahisar 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür Vekili Dr. Gülsüm Ateş Doğan ve beraberindekiler Vali Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret etti. Vali Tutulmaz başarısıyla Afyonkarahisar’a büyük sevinç ve gurur yaşatan Doğan’ı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATT DER) tarafından her yıl 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Haftası kapsamında düzenlenen Altın Ambulans Sağlık Ödülleri yarışmasında, bu yıl Afyonkarahisar’ı temsilen aday gösterilen 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür Vekili Dr. Gülsüm Ateş Doğan, Altın Ambulans Sağlık Ödülünün sahibi oldu.

Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslararası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla bu yıl 6.sı düzenlenen Altın Ambulans Sağlık Ödülleri sahiplerini buldu. Afyonkarahisar 112 Acil Çağrı Merkezi Müdür Vekili Dr. Gülsüm Ateş Başhekim kategorisinde Türkiye 1.si oldu.

Başarı hikâyesi ile yarışan ve aldığı oylarla birincilik elde etmeyi başaran Doğan’ı tebrik eden Vali Mustafa Tutulmaz, Başhekim Doğan’ı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Paylaş