Osmaniye İl Başkanlığımızdan Sağlık Sen Ziyareti

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği (ATTDER) Osmaniye il Başkanımız Mehmet Emin  ÇUHADAR  Sağlık Sen Osmaniye Şube Başkanı Muhittin Çenet’e ile ATT’lerin sorunları hakkında görüştü.

Görüşmede Acil Tıp Teknisyenleri Derneği tanıtıldı, Faaliyetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişinde bulunuldu. Planladığımız organizasyonlar hakkında bilgi verildi

Özellikle yeni yapılanan mesleğimizin incelikleri hakkında,revaşta olan mesleğimizin nasıl ayakta tutulması,ve meslektaşlarımız arasında uyumun ve birlikteliğin sağlanılması konusunda Fikir alışverişinde bulunuldu ve destek sağlanılması gerektiği bildirildi.

Bunun yanında birer sahada çalışan ATT olarak karşılaştığımız sorunlar,sıkıntılar hakkında bilgi verildi.Çözüm yolları açısından görüşler bildirildi.ATT Kardeşlerimizin üst öğrenim hakkı ile ilgili konuşmalar görüşüldü.

Derneğimizi sıcak karşılayan Başkan Muhittin Çenet her türlü konuda bizlerin yanında olacağını,bizlere destek vereceğini ve bizlerle birlikte hareket edeceğini bildirdi ve derneğimize katkı sağlayacağını ileti.

Sağlık Sen Osmaniye Şube Başkanı Sayın Muhittin Çenet’e  bizleri çok sıcak ve iyi niyetle karşıladığından,ve bizlere destek vereceklerinden ve yanımızda olacaklarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz ve çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Paylaş