ATTDER Çorum’dan Kargı Devlet Hastanesi ve Hacıhamza ASHİ Ziyareti

ATT DER Çorum İl Başkanı Osman Tök, İl Başkan Yardımcıları Cemil Çufadar, Sezgin Atalay, Can Kargın’dan oluşan heyet Çorum Kargı Devlet Hastanesi ve Çorum Kargı Hacıhamza Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’ nu ziyarette bulundu.

Çorum Kargı Devlet Hastanesi Kargı Hacıhamza 1 ASHİ ziyaretlerinde Acil Tıp Teknisyenleri Derneğinin faaliyetleri, hedefleri ve projeleri hakkında bilgi verildi. Acil tıp teknisyenlerinin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Çorum’da çalışan acil tıp teknisyenlerinin birlik beraberlik içinde dernek çatısı altında toplanılarak, çözümlerin el birliğiyle yapılması gerektiği vurgulandı.

Yapılacak eğitimler, 2013 yılında yapılacak uluslar arası kongre konularında bilgi aktarıldı. İstasyon çalışanları ziyaretten memnun olduklarını belirtirken, İl yönetimine gösterdikleri ilgiden ve ziyaretten dolayı teşekkür edildi.

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş