ATTDER Kahramanmaraş’tan İl Sağlık Müdürüne Teşekkür Plaketi

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Genel Başkanımız Yaşar Gökbayrak tarafından ‘Derneğimize ve Acil Tıp Teknisyenlerine” katkılarından dolayı Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Dr. M.İlker Çitil’ adına düzenlenen teşekkür plaketini Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Kahramanmaraş İl Başkanımız ATT Hakan Eskioğlu verdi.

Genel Başkanımız adına Sağlık Müdürü Dr. M.İlker Çitil’in makamında ziyaret eden İl Başkanımız Eskioğlu, başta İl Sağlık Müdürümüz Dr. M. İlker ÇİTİL olmak üzere, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve 112 Ambulans Servisi Başhekimliğinin; sahadaki her türlü zor çalışma şartlarına rağmen gayretli ve özverili çalışmalarına devam eden 112 acil sağlık hizmetleri çalışanlarına gerekli tüm maddi manevi destekleri sağladıklarının altını çizdi ve bu kıymetli tutum ve davranışları için Acil Tıp Teknisyenleri Derneği olarak plaket vermekten onur duyduğunu ifade etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. M. İlker ÇİTİL’de yaptığı açıklamada, derneklerinin yaptığı etkinlikler, eğitimler ve her türlü sosyal içerikli projeler de İl Sağlık Müdürlüğü olarak gerekli tüm desteği vereceklerini ifade ederken plaket için teşekkürlerini iletti.

Paylaş