ATTDER Muğla’dan Şube Müdürü ve Başhekim Ziyareti

ATTDER Muğla il Yönetimi 112 Başhekimi Dr. Bekir BAYAT ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Emine ÖNSOY’u ziyaret etti.

Başhekimimiz ve Şube Müdürümüz ile Muğla’da çalışan meslektaşlarımızın sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Dernek olarak kararlaştırdığımız ve tüm Türkiye’de kabul gören 22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri günü programı için Muğla’da yapılacak olan faaliyetlerden bahsedildi ve desteklerini istendi gereken desteği verebileceklerini söylediler.

Görüşme de acil sağlık sisteminin yeni kalite şartlarının getirildiği konusunda dernek yönetimine başhekimimiz ve şube müdürümüz tarafından bilgi verildi. Bu sistemde büyük çoğunluğu ATT’lerin oluşturdu ve Acil sağlık hizmetinin kalite standartlarını artırma konusunda Muğla ATTDER olarak çalışmalarımız olacağını belirtik.

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Muğla il yönetimini sıcak karşılayan Şube Müdürümüz Dr. Bekir BAYAT’A ve İl Ambulans Servisi Başhekimimiz Dr. Emine ÖNSOY’ ATTDER Muğla yönetim kurulu üyeleri teşekkürlerini sundu.

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş