ATTDER Muğla İl Başkanlığından Vali Yardımcısı Ziyareti

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Muğla il Başkanı Neslihan Yılmaz, İl Başkan Yardımcıları, Çiğdem Akın, Filiz Aşık, İsmail Aktürk, Faruk Tayfun Çalışkan’dan oluşan bir heyet Muğla Vali Yard. Dr. Mestan YAYMAN’nı makamında ziyaret etti.

Sayın vali yardımcımıza derneğimiz tanıtıldı. Derneğimizin kuruluş amaçlarından, faaliyetlerinden, üye sayısından ve hedeflerimizden bahsedildi. Acil sağlık sistemi hakkında gündeme ilişkin konular konuşuldu.

Genç dinamik bir grubun mesleği için teşkilatlanmasının mesleğin geleceği için çok iyi olduğunu ve bizde bu azim ve isteğin olduğu sürece mesleğimiz adına yapamayacağımız bir şeyin olmadığını söyledi. Ayrıca “ biz bu mevkileri bir gün sizler gibi azimli dinamik arkadaşlara teslim edeceğiz “ dedi.

Sayın Vali Yardımcımıza derneğimiz sayesinde 112’lerin riskli birim farkını aldığını ve şimdiki amaçlarımızdan birinin de erken emeklilik olduğu söylendik. Bu konu ile ilgili bir çalışmanın mutlaka olması gerektiğini söyledi.

Vali yardımcımız derneğimizin kendisini ziyaretinden çok memnun olduğunu ve faaliyetlerimize destek olacağını belirtti. Çalışmalarımızda başarılar diledi.

Muğla ATTDER yönetimi olarak; bizleri sıcak samimi bir şekilde karşılayan Sayın Vali Yard. Dr Mestan YAYMAN’a teşekkür ederiz.

Paylaş