ATTDER Bursa İl Başkanlığı Yönetimini Oluşturdu

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği (ATT DER) 14 Aralık 2012 tarihinde yaptığı genel kurul sonrasında genel merkez yönetim kurulunu belirlemiştir.

ATTDER Bursa İl Başkanlığı yönetim kurulunu belirledi.

İl Başkanı Hasan Bozok yeni dönemde yönetim kurulumuzla birlikte, Bursa’da bulunan acil tıp teknisyenlerinin tüm sorunlarını dinleyeceklerini, sorunları üst mercilere ileteceklerini, att’lerin için birlik beraberlik ve dayanışmaları için sosyal organizasyonlar mesleki gelişim için Eğitimler düzenleyeceklerini belirtti.

Bunun bir örneğini 12 Ocak 2013 tarihinde EKG paneli ile gerçekleştireceklerini, panele Bursa’da çalışan tüm acil tıp teknisyenleri ve acil tıp teknikerlerinin ücretsiz katılabileceğini belirtti.

Bozok meslektaşlarımız için çalışmalarının hızlandığını dernek ve İl Başkanlığımız olarak meslektaşlarımız adına ve lehine önemli hedeflerimiz üzerine yoğunlaştık dedi.

Bursa’da bulunan tüm acil tıp teknisyenleri ve teknikerlerini dernek çatısı altında olmaları gerektiğini belirterek, derneğe üyelikte mobil aidat yöntemine geçildiğini ve mesaj kutusuna ATTDER yazıp 8071′e göndererek üye olabileceklerini açıkladı.

Bursa İl Başkanı Hasan Bozok yönetim kurulunu şu isimlerden oluşturdu.

İl Başkanı: Hasan Bozok
İl Başkan Yardımcısı (Teşkilatlanma): Taner Yıldırım
İl Başkan Yardımcısı (Öğrenci işleri):Zafer Soysal
İl Başkan Yardımcısı (Eğitim İşleri): Aylin Kuru
İl Başkan Yardımcısı (Sosyal Faliyet): Şermin Acar

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş