ATTDER Bursa Ekg Paneli Tamamlandı

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Bursa İl Başkanlığı tarafından organize edilen Ekg paneli büyük bir katılım ile gerçekleştirildi.

Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezinde yapılan panele ATT DER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak, Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, Müdür Yardımcısı Dr. Ramazan Işık, Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Mehmet Kavak, Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Mesut Yılmaz, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Timur İnce, Başhekim Yardımcıları ve çok sayıda 112 çalışanı katıldı.

Panelin açılış konuşmasını yapan ATT DER Bursa İl Başkanı Hasan Bozok “tüm Türkiye’de olduğu gibi Bursa’da da mesleğimizi başarı ile temsil ederek acil sağlık hizmetlerinin gelişimine katkı sunmak istiyoruz. Bu amaçla meslektaşlarımızın derneğimize üye olarak destek olması büyük önem taşımaktadır. Bursa’da çalışan bütün meslektaşlarımızı ATT DER çatısı altında toplanmaya çağırıyorum” dedi.

ATT DER Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak yaptığı konuşmada 6 yıl önce bir avuç meslek sevdalısı acil tıp teknisyenin yaktığı meşale il başkanlarımızın ve meslektaşlarımızın büyük özverisi ile bütün Türkiye’de yanmaktadır. Amacımız ülkemizde uluslar arası standartlarda acil sağlık hizmetinin sunulmasına katkı sağlamaktır. Meslektaşlarımızın desteği ile sağlık sisteminde ve ülkemizde söz sahibi bir meslek grubu olacağımıza inancımız tamdır “ dedi.

Bursa Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan ise yaptığı konuşmada ATT DER e yaptığı bu güzel organizasyon için teşekkür ederim. Bursa Sağlık Müdürlüğü olarak eğitimlere büyük önem veriyoruz.
İlimizde 112 çalışanlarının modül eğitimleri en kısa sürede tamamlanacaktır. Bursa 112 çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

Uzm. Dr. Cem Heper ve AABT Hatice Gülbaş’ın eğitmen olarak yer aldığı panele 224 kişiye katılım belgesi verilmesi ile son buldu.

Panel Fotoğrafları için Tıklayınız

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 45 bin Acil Tıp Teknisyeni ve 17 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri olarak mesleğimizin tek sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
ATTDER’e mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş