ATTDER Adana İl Başkanlığından Başhekim Ziyareti

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanlığı ,Adana 112 İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Savaş ÇETİN ve 112 Birim Sorumlusu Turgut KAKİLLİ İle Görüştü.

Görüşme’de Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanı Süleyman YILDIRIM,Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sultan Korkmaz DÜZLER,Soyal işlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Melike ÜNLÜ Yönetim Kurulu Üyelerinden Abdullah EBCİM,Belkıs ASLAN,Seyfettin SARIASLAN katıldı,,k
Genç ve Dinamik bir meslek gurunu olduklarını ifade eden Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanı Süleyman YILDIRIM,Hastane öncesi Acil Sağlık Hizmetlerinde yani 112’ de Gençlere daha çok iş düştüğünü atik ve pratik olunması gerektiğini ifade etti.Bu nokta da kendilerine çok büyük bir görev düştüğünü ileten YILDIRIM,Arkadaşlarımızın Mesleki ve kişilik anlamda ileriye götürmek,bilgi ve becerilerine katkı sağlamak için çaba sarf ettiklerini ifade etti.

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği’nin vizyonu,misyonu ve amaçları hakkında bilgi veren YILDIRIM,Derneğin Adana Kolunda Yapmış Oldukları faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Acil Tıp Teknisyenleri Başta olmak üzere,Tüm Sağlık çalışanları için çaba sarf ettiklerini ileten YILDIRIM,Her bir sağlık çalışanı bizim için çok kutsal ve çok önemli,Bizler tüm arkadaşlarımızın yanındayız dedi.

Yapılan Eğitimler,Düzenlenen etkinlikler ve amaçlanan projeler hakkında bilgi veren YILDIRIM,Adana Derneğimizin en aktif ve etkin illerin başında geliyor,bizler her zaman mesleğimizi bir adım daha ileriye götürmek için aktif projeler hazırlıyoruz,bu konuda durmadan çalışıyoruz dedi.

Aynı Zamanda 112 Birim sorumlusu olarak Göreve başlayan Turgut KAKİLLİ’ ye Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanlığı Olarak Hayırlı olsun ziyareti yapılırken,yeni görevinde başarılar dilendi.
Yapılan Görüşmeden Oldukça Memnun Olan Adana 112 ,İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.Savaş ÇETİN ve 112 Birim Sorumlusu Turgut KAKİLLİ, Genç Arkadaşlarımızın çalışması oldukça güzel,onları böyle gayretli gördükçe biz çok mutlu oluyoruz,her zaman Sivil Toplum Kuruluşlarına Destek Veriyoruz Dedi. Ziyaretten Oldukça memnıun olduğunu birkez defa ifade ederken,Her konuda arkadaşlara Destek vereceklerini ifade etti
Son Olarak Acil Tıp Teknisyenleri haftasına dikkat çeken Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanı Süleyman YILDIRIM,Adana Olarak 28 Mart’ta Organizasyon yaptıklarını ifade etti,Görüşme Gün Davetiyesi’nin verilmesiyle son buldu.

Paylaş