ATTDER Adana’dan İl Sağlık Müdür Yardımcısına Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanlığı ,Adana İl Sağlık Müdür Yardımcısı Bekir NENNİOĞLU ile Görüştü.

Görüşme’de Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanı Süleyman YILDIRIM,Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sultan Korkmaz DÜZLER,Yönetim Kurulu Üyelerinden Abdullah EBCİM,Belkıs ASLAN,Seyfettin SARIASLAN katıldı.

Mesleğimizin Her alanında özverili çalışan,genç ve dinamik bir meslek grubunun Sivil Toplum Kuruluşu olduklarını ifade eden Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanı Süleyman YILDIRIM,üzerlerine düşen her görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği’nin amaçları hakkında bilgi veren YILDIRIM,Derneğin Adana Kolunda Yapmış Oldukları faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Ayrım yapmadan Tüm Sağlık personeli arkadaşlarımızın Yanında olduklarını ifade eden YILDIRIM,herkesin sorunlarını ve isteklerini dinlemekte ve çözüm arayışı için çaba içerisinde olduklarını ifade etti.

Adana Olarak Yaptıkları Organizasyonlar hakkında bilgi veren YILDIRIM,bir eğitim organizasyonumuzda 272 kişi katıldı.Arkadaşlarımızın ne kadar hevesli ve istekli olduklarını gördük,bu bizim yol haritamız oldu,başta eğitimlerimiz olmak üzere her konuda faaliyet göstereceklerini söyledi.

Yapılan Eğitimler,Düzenlenen etkinlikler ve amaçlanan projeler hakkında bilgi veren YILDIRIM,Adana Derneğimizin en aktif ve etkin illerin başında geliyor,bizler her zaman mesleğimizi bir adım daha ileriye götürmek için aktif projeler hazırlıyoruz,bu konuda durmadan çalışıyoruz dedi.

Yapılan Görüşmeden Oldukça Memnun Olan Adana İl Sağlık Müdür Yardımcısı Bekir NENNİOĞLU, Genç Arkadaşlarımızın çalışması oldukça güzel,onları böyle gayretli gördükçe biz çok mutlu oluyoruz,her zaman Sivil Toplum Kuruluşlarına Destek Veriyoruz Dedi.Ziyaretten Oldukça memnıun olduğunu birkez defa ifade ederken,Her konuda arkadaşlara Destek vereceklerini ifade etti.
Son Olarak Acil Tıp Teknisyenleri haftasına dikkat çeken Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Adana İl Başkanı Süleyman YILDIRIM,Adana Olarak 28 Mart’ta Organizasyon yaptıklarını ifade etti,Görüşme Gün Davetiyesi’nin verilmesiyle son buldu.

Paylaş