ATTDER İstanbul İl Başkanlığından Sağlık Müdürüne Ziyaret

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden ATTDER İstanbul İl Başkanlığı ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor. Yapılması planlanan çalışmalar hakkında İstanbul İl Sağlık Müdürü Sayın Prof.Dr. Ali İhsan DOKUCU ’ya İstanbul İl Başkanı Şerife KATIRCIOĞLU, Avrupa Yakası İl Başkan Yardımcısı Fidan KURT, Anadolu Yakası İl Başkan Yardımcısı Mustafa KURTOĞLU, eğitim komisyon üyesi Kemal ÇIKLAKARAKAYALI’dan oluşan heyet ziyarette bulunarak 2013 yılı faaliyet raporunu sundu. Yapılan görüşmeye Acil Sağlık Hizmetleri Anadolu Yakası Şube Müdürü Sayın Dr. Neslihan BÜYÜKMURAT ‘da katıldı. Acil Sağlık Çalışanlarının sistematik sorunlarının çözümüne ilişkin görüş önerileri sunulup, sektörel yapıda etkin yer alan güçlü bir sivil toplum kuruluşu olarak gereken tüm gayretin ve çabanın azimle sergileneceği belirtildi.

Mezuniyet sonrası eğitimler ve sertifikasyon programlarına etkin katılımın sağlanması ve yaptığımız işin ciddiyetinin hakkettiği şekilde ifa edilmesi gerektiğine vurgu yapan İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Ali İhsan DOKUCU bu konuda ülke genelinde göstermiş olduğumuz özveri ve çalışmalardan dolayı tebrik ve takdirlerini iletti. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yönetim bazında tam destek vereceklerinin altını çizdi.

İstanbul da yapılacak olan etkinlik ve çalışmalara katılmanın memnuniyeti içinde olacağını belirtirken,22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri Günü etkinlikler kapsamında 25 Martta Sabancı Öğretmenevi’nde yapılacak olan ATTDER İstanbul kutlama yemeğinin daveti için teşekkürlerini sundu. Tüm Acil Sağlık Çalışanlarının yapılacak olan etkinliklere etkin katılımının gerektiğine vurgu yapan Acil Sağlık Hizmetleri Anadolu yakası Şube Müdürü Sayın Dr. Neslihan BÜYÜKMURAT ise her fırsatta destek ve katılım konusunda yanımızda olacaklarını belirttiler.

Bizde; ATTDER İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI olarak değerli yöneticilerimize bizlere verdikleri tüm desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunar, değişen ve gelişen dünya da sorunlardan uzak sağlıklı bir çalışma hayatı dileriz…

Paylaş