Muğla’da Acil Tıp Teknisyenleri Günü Kutlandı

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Muğla İl Başkanlığı tarafından düzenlenen geceye Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, İl Ambulans Servisleri Başhekimi Dr. Emine Önsoy, İl Sağlık Müdür yardımcısı Dr. Ali Burak Mülayim, Fethiye İlçe Sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak, sendika il başkanları ve bölgede görev yapan Acil Tıp Teknisyenleri katıldı.

Etkinlikte Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Muğla İl Başkanı Neslihan Yılmaz tarafından Muğla İl sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, İl Ambulans Servisleri Başhekimi Dr. Emine Önsoy, İl Sağlık Müdür yardımcısı Dr. Ali Burak Mülayim, Fethiye İlçe sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak’a günün anısına teşekkür plaketleri verildi.

Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, yaptığı açıklamada “Bu gün 22 Mart, Acil Tıp Teknisyenleri günü olarak bir kutlama yapılmakta. Geceye katılmaktan dolayı çok memnunum. Sağlık hizmetlerini daha iyiye götürebilmek adına birlik ve beraberliği pekiştirmek için buradayız. Organizasyonunda emeği geçen ATT Derneği başkanı ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. ” dedi.

Acil Tıp Teknisyenleri gününü kutlayan Fethiye İlçe sağlık Müdürü Dr. Uğur Çomak da, “Bu gece için dernek yönetimine ve bizi yalnız bırakmayan İl sağlık müdürümüze, müdür yardımcımıza ve il sağlık ambulans başhekimimize, tüm acil tıp teknisyeni arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu günler olmalı, bir ekip ruhu ile çalışmaktayız” diye konuştu. Gecenin son saatlerinde ise yapılan yarışmalar büyük çekişme içinde geçti.

ACI BİBER YAKTI
Muğla Acil Tıp Teknisyenleri Derneği’nce organize edilen Acı Biber yarışması çok eğlenceli geçti. Cep telefonu hediye edilen yarışmanın birincisi 16 acı biber yiyerek hediyeyi kazandı. Oldukça. Çekişmeli geçen yarışmanın ardından çekilişler ile 50’ye yakın hediye dağıtıldı. Geceye katılanlara günün anısına kalem ve kupa da hediye edildi.

Paylaş