ATTDER Kayseri’den Argıncık Sağlık Meslek Lisesi’ne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri Derneği Kayseri İl Yönetimi, Başkan Enes Erken, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Bozdemir, Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmet Çelebi ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Eyyüp Uzun, Emre Ergün, Mustafa Yüksel ‘den oluşan yönetim kurulu ile Argıncık Sağlık Meslek Lisesi’ne söyleşiye katıldı.

İl Başkanı Enes Erken öğrencilere derneğimizin faaliyetleri, hedefleri ile misyon ve vizyonundan bahsederek tanıtımımızı yaptı.

İl Başkan Yardımcısı İsmet Çelebi öğrencilere alanıyla ilgili bilgiler ile ilerde neler yapabiliriz, hangi bölümleri okuyabiliriz ve kazanmak bu kadar zor mu ? gibi konularda bilgilendirmelerde bulundu.

İl Başkan Yardımcısı Süleyman Bozdemir öğrencilere neden okumalıyız ? mesleğimiz garanti psikolojisinden neden kurtulmalıyız ? gibi konularda öğrencileri aydınlattı.

YK üyemiz Eyyüp Uzun’da kendisinin bir İnşaat Mühendisi olduğunu, Acil Tıp Teknisyenliği mesleğinden sonra önünün en kapalı olduğu dönemde bile bunun yapıldığını bugün ise bunun çok daha kolay olduğunu kendinden örnek vererek anlattı.

Öğretmenlerin ve öğrencilerin sorularını cevaplayan yönetim kurulumuz iki saatlik bir söyleşiden sonra okuldan ayrıldı.

argıncık sml.

argıncık-sml4

argıncık sml2

argıncık sml1

argıncık-sml5

Paylaş