ATTDER Kayseri’den Yeni Başhekime Hayırlı Olsun Ziyareti

ATTDER Kayseri’den Yeni Başhekimimize Hayırlı Olsun Ziyareti

ATTDER Kayseri İl Başkanlığı Yönetim Kurulundan Başkan Enes Erken, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Bozdemir ve YK Üyesi Eyyüp Uzun yeni İl Ambulans Servisi Başhekimimiz Dr. Özgür D. Manav’ı Makamında Ziyaret etti.

Derneğimizin faaliyet ve hedeflerini anlatan Başkan Enes Erken derneğimizin faliyetleden bahsetti

Yeni Başhekim Dr. Özgür D. Manav’ı ziyaretten dolayı memnuniyetini belirtirken, derneğimize her türlü desteği esirgemeyeceğini ifade etti.

Birlikte çeşitli projeler gerçekleştirebileceğimizi ifade eden başhekimimize hayırlı olsun dileklerimizi sunduktan sonra makamından ayrıldık.

ATTDER Kayseri

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş