ATTDER Gaziantep’den Ramazanda Yardım Paketi

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Gaziantep İl Başkanlığı Yardım paketi dağıttı.

ATTDER Gaziantep İl Başkanı Ramazan Narcı ” 11 ayın sultanı Ramazan ayının huzur, bereket sağlıklı şekilde geçirilmesi dileğinde bulunarak , mübarek ramazan ayı içerisindeyiz. Ramazan ayı yardımlaşma, kardeşlik, rahmet, bereketin doruğa çıktığı bir aydır.

Bu mübarek ayda hiçbir ihtiyaç sahibinin sofrasının boş kalmamasını istedik. Elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahiplerini belirleyip, ATTDER Gaziantep olarak yardım paketi hazırlayarak gerekli kişilere ulaştırdık” diye konuştu.

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş