ATTDER Kayseri İftar Yemeği Düzenledi

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Kayseri İl Başkanlığı tarafından 17.07.2013 tarihinde iftar yemeği düzenlendi.

Kayseri İl Başkanlığı tarafından yapılan iftar yemeğine Ciğerci Mehmet lokantasında yapıldı.

ATTDER Kayseri İl Başkanı Enes Erken iftar yemeğine katılan İl Sağlık Müdür Yardımcısı Ersin Yel, 112 Şube Müdürü Hakkı Adaş, İl Ambulans Servisi Başhekimi Özgür Manav, Eğitim şubeden Halit Sipahioğlu’na ve tüm meslektaşlarına, davetlerini kırmayarak yemeğe katıldıkları için teşekkür etti.

Fotoğraflar için Tıklayınız

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş