ATTDER Iğdır İl Başkanlığı Yönetimini Oluşturdu

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Iğdır İl Başkanlığı yönetim kurulunu belirledi.

ATTDER Iğdır İl Başkanı Mehmet Bahadır Şen “Yeni dönemde yönetim kurulumuzla birlikte, Iğdır’da bulunan acil tıp teknisyenleri ve teknikerlerin(paramedik) tüm sorunlarını dinleyeceklerini, sorunları üst mercilere ileteceklerini, Acil Tıp Teknisyenleri ve teknikerlerinin(paramedik) birlik beraberlik ve dayanışmaları için sosyal organizasyonlar mesleki gelişim için Eğitimler düzenleyeceklerini belirtti.”

Mehmet Bahadır Şen, “Meslektaşlarımız için çalışmalarının hızlandığını dernek ve İl Başkanlığımız olarak meslektaşlarımız adına ve lehine önemli hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

ATTDER Iğdır İl Başkanı Mehmet Bahadır Şen Yönetimini şu isimlerden oluşturdu.

İl Başkanı: Mehmet Bahadır Şen
İl Başkan Yardımcısı(Teşkilatlanma): Ufuk Aşkın
İl Başkan Yardımcısı(Öğrenci Faaliyetleri): Betül Töremen
İl Başkan Yardımcısı(Eğitim): Demet Demirel
İl Başkan Yardımcısı(Sosyal İşler): Gizem Türker

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş