ATTDER Batman’dan Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü’ne Ziyaret

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Batman İl Başkanı Ertuğrul Kılınç, İl Başkan Yardımcıları Muhammed Bağdiken, Fatih Sönmezsoy ve Ayşe Palıt’dan oluşan heyet Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Mehmet Kasımoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Mehmet Kasımoğlu ile yapılan görüşmede ATT DER Batman olarak il’imizde yapacağımız faaliyetleri anlatarak 112 çalışanlarının sorunları ve çözüm önerileri dile getirildi.

Şube Müdürü Mehmet Kasımoğlu bu ziyaretten mutluluk duyduğunu, Batman’da böyle bir oluşumun faydalı olacağını ve güzel işler yapmak adına ellerinden gelen desteği vereceğini dile getirdi.

Yaklaşık yarım saat süren görüşme sırasında derneğin faaliyetleri dışında Batman 112 sistemindeki bazı sorunlar da dile getirilerek çözüm önerilerinde bulunuldu.

ATT-DER Batman olarak şube müdürü Mehmet Kasımoğlu’na derneğe gösterdiği ilgi ve pozitif yaklaşımdan dolayı teşekkür ederiz.

ATT-DER Batman olarak diğer yöneticilerimize de ziyaretlerimiz devam edecektir.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız[/box]

Paylaş