ATTDER Gaziantep Huzurevi Sakinlerine İftar Yemeği Verdi

Acil Tıp Teknisyenleri Ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Gaziantep İl Başkanlığı huzurevi sakinleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

ATTDER GAZİANTEP İL Başkanı Ramazan NARCI ve Yönetim kurulundaki İlknur Tiryaki Bedir, Ahmet Kestanlıoğlu, Birgül Yıldızlı huzurevi sakinleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Tarihi Kendirli Kilisesi içerisinde olan Öğretmen evinde Ramazan ayının verdiği manevi huzuru huzurevi sakinleri birlikte yaşadılar.

AİLE SICAKLIĞINDA İFTAR YEMEĞİ
Sadece önemli gün ve haftalarda değil her fırsatta huzurevi sakinleri ile bir araya gelmeye çalışan ATT DER GAZİANTEP olarak Ramazan ayı münasebetiyle iftar yemeği verdi. Huzur evi sakinlerinin katıldığı yemek sıcak bir aile ortamına dönüştü.

Başkan Ramazan Narcı tek tek tüm yaşlılarla ilgilenerek sohbet etti. Huzur evi sakinleri bu davetten çok memnun kaldıklarını bizleri unutmadığınız için bizlere çok teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

antep iftar..2

[box type=”info”]

Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş