ATTDER Gaziantep’den İstasyonlara Bayramlaşma Ziyareti

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Gaziantep İl Başkanlığından Bayramda istasyon ziyaretleri.

ATTDER Gaziantep İl Başkanı Ramazan Narcı ve İl Başkan Yardımcısı  Ahmet Kestanlıoğlu ile birlikte Serinevler 112 ASH’de bayramlaşma ziyareti yapıldı.

Gaziantep İl Başkanı Ramazan Narcı istasyonda bulunan tüm ekibin bayramlarını tebrik etti.

Başkan Narcı başta Gaziantep acil sağlık hizmeti çalışanları olmak üzere tüm sağlık camiasının, milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor; tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum dedi.

Ekip ziyaretten memnun kaldıklarını dile getirdi. Paramedik Esra Taşdemir Bayramlamak için Serinlevler noktayı seçtiğiniz için sizlere teşekkür ederim diyerek, bayramda çalışan tüm 112 çalışanlarına kolaylıklar diledi.

[box type=”info”]
Sivil toplum kuruluşlarını ayakta tutan en önemli güç üye sayısı ve üyelerinden aldığı destektir. Acil Sağlık Sisteminde 50 bin Acil Tıp Teknisyeni ve paramedikle 20 bine yakın öğrencimizle yetişmiş ve nitelikli insan gücü bakımından ilk sırada yer alan Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedikler olarak mesleğimizin sivil toplum örgütü olan Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği çatısı altında toplanarak bu önemli potansiyelimizi sorunlarımızın çözümü için harekete geçirmek sizlerin elinde.
Derneğimize mobil aidat yöntemiyle 1 dakikada üye olabilirsiniz. Üye olarak derneğimize destek olmak için Tıklayınız [/box]

Paylaş